Mandle natural

Kód: 2559/501 2559/500 2559/250 2559/502 Zvoľte variant
Neohodnotené
€10,38 €5,79 €3,29 €51,25 od €3,29
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

Mandle natural veľké size 20/22 - mandle je názov pre jadro kôstky plodu mandľovníka, ktorý je pôvodom z Ázie. Variant natural je najprirodzenejšia a najzdravšia forma mandlí, pretože nie sú pražené ani solené. Mandle obsahujú vlákninu, vitamíny B a E, nenahraditeľné antioxidanty, horčík, vápnik, draslík, fosfor, zinok a ďalšie.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Konzumácia mandlí dokáže znížiť hladinu nebezpečného cholesterolu v krvi a navyše obsahujú množstvo vitamínov a minerálov, ktoré telu prospievajú.
Ak chcete mandle natural olúpať, nechajte ich cez noc namočené vo vode, pre lepšiu stráviteľnosť pri priamej konzumácii odporúčame mandle aj cez noc namočiť do vody.

Krajina pôvodu: USA, Kalifornia

Zloženie: 100% celé malé sladké mandle natural neblanšírované (nelúpané)

Odporúčaná dávka: 20–30 gramov (jedna hrsť)

Skladujte na suchom a temnom mieste.

Upozornenie: Mandle sú náchylné na žltnutie, čerstvé mandle by nemali byť horké, ale mali by jemne orieškovo voňať. Lúpané (blanšírované mandle) môžu mať na povrchu zvyšky tmavej šupky. Šupka mandlí je bohatá na výživné látky. Skladovať mandle je vhodné v uzavretých nádobách na suchom mieste bez slnečného žiarenia. Predĺženie trvanlivosti dosiahneme pokiaľ ich dáme do chladničky (vydrží aj 6 mesiacov) alebo do mrazničky, kde vydrží až jeden rok.